10418.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Jelzés nélkül: Virágok. Olaj, vászon. 70x50 cm