10432.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
39,79 EUR, 42,86 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második felében működött festő munkája: Hazafelé. Olaj, vászon, néhány apró felületi sérüléssel. Fa keretben. 23,5x34,5 cm