10368.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Ikrek. Olaj, vászon. Kissé sérült (korábban hajtogatva). 80×70 cm