10369.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Velencei részlet. Olaj, karton. Fa keretben, 20×25 cm