10301.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Pataki 960 jelzéssel: Múzsa. Olaj, karton, sérült. 39x61 cm