10306.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
RR jelzéssel: Nagyvárosi naplemente. Olaj, vászon, 30×40 cm