11588. 388. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
20 000 HUF 53,05 EUR, 57,14 USD
0 HUF
Kínai festett mázas kerámia kínáló, vesszőből font tartóban, jelzett, sérült, m: 13 cm, d: 14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert