1920-as évekből Teszler János válogatott futballista hagyatéka: 20db fotó és fotó képeslap, 1db játékosigazolvány, 5db kivágott újságcikk, 11db fém díjérem, közte 'A Bécsi Futball Egyesület emlékéül (Zur Erinnenrung der Wiener Fussball Verband)" jelzett Ag emlékérem (33mm/0.800/12,93g). Megtekintésre ajánlott! T:vegyes
1926. "Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja / 4x100m Bajnok Csapat 1926" fémjelzett Ag díjérem "L.E. (Ludwig Ede)" beütéssel (19,37g/0.800/35mm) + ~1920. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága/ 4x400m Kerületi Bajnok Csapat II." ezüstözött Br díjérem mellszalagon (35mm) T:2 patina
Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületének Ligája" Ag díjérem "HP" beütéssel, "Box 1934. N I." gravírozással, mellszalag és függesztőkarika nélkül (23,01g/37mm) T:2 kis ph. TP 278.