11059. 388. Gelaufene Fernauktion Keramiken
3 000 HUF
60
0 HUF
2 db Delft kékfestéses fűszertartó tetővel, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 11,5 cm, d. 10 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert