11129. 388. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Herendi Apponyi mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert