11203. 388. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
9
0 HUF
Hollóházi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, apró kopásnyomokkal, m: 29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert