17438.
389. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Fekete István: Bogáncs. Cselényi József rajzaival. Bp.,1957, Ifjúsági. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső kötéstáblán tintával felírt címmel, egy lapon (323.) tintás folttal.