18540.
389. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
KöltÅ‘k albuma. Jelenkori Magyar KöltÅ‘k VerseibÅ‘l. ÖsszeállÃtotta: Radó Antal. Bp., 1897, cs.és Kir. Udv. Könyvkereskedés kiadása. Félvászon-kötés, aranyozott lapszélekkel, kopottas állapotban.