17440.
389. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
Lengyel Laura: Elbeszélések. Bp., 1904, Rákosi Jenő, 211+1 p. Első kiadás. Bibliofil kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott felső lapélekkel, az illusztrált elülső papírborítót is bekötötték, kissé kopott borítóval.