17622.
389. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Reményik Sándor összes versei I-II. kötet. Bp., 1944, Révai, 605+3; 598 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötésekkel.