17565.
389. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Szemelvények P. Cornelius Tacitus műveiből. Szerk.: Dr. Gyomlay Gyula. Bp., 1904., Athenaeum, XXVII+261+3 p.+1 t. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.