18552.
389. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Szenes Béla: A kristóftéri Kolumbusz.én., Bp., Bíró Miklós kiadása. Feiks Jenő rajzaival illusztrált.Félvászon-kötés,kopottas állapotban.