17571.
389. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Török Rezső: Vadevezős. Bp., 1937, Nova. Kiadói foltos egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.