17625.
389. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Vegyes kínai verses kötet, 3 db: Po Csü-Ji versei. Ford.: Weöres Sándor.; Csü Jüan versei. Ford.: Weöres Sándor.; Tu Fu versei. Ford.: Illyés Gyula, Kormos István et alii. Bp., 1952-1955, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a gerinceken kopásnyomokkal, 2 gerincen kis sérüléssel.