17054.
389. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Bereczky Kálmán (szerk.): Egy újra felfedezett építőművész Szeghalmy Bálint élete és életműve. Hévízi Könyvtár 9. Hévíz, 1996, Hévízi Kulturáért Alapítvány. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, nagyon szép állapotban.