1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
A V. Fric: A hosszú vadász visszatér. Zdenek Burian illusztrációival. Bratislava/Pozsony, 1970, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.