1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Csathó Kálmán: Tavasztól tavaszig. Egy író vadászemlékei. Bp., 1962, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.