15079.
389. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
Dr. Pénzes Antal-Csizy Ferenc: Budapest élővilága. Bp., 1956., Társadalom és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.