800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Goffine Lénárt katholikus oktató és épületes könyve. Átdolgozta: Steck Xav. Ferencz. Bp.,1903, Szent István-Társulat. Negyedik, átdolgozott kiadás. XXIV+936 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.