Tóth Mike: A zárda. Felvilágosítások és buzdítások a zárdaélet érdekében. Bp., 1877, Hunyadi Mátyás-ny. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Hock János: Képes Biblia. Bp. 1989, Szent István Társulat. Az 1900. évi kiadás reprintje. 50 színes képpel ábrázolt. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Gyöngy a kagyló ölén; Árpádházi Boldog Margit a domonkosrendben; Írta: Temel M. Amata O. P. Szt. Domonkosrendi nővér; Szalézi Művek, Don Bosco Nyomda Rákospalota 1942; Kissé foltos papírkötésben
Kirchen-Agende für die evangelischen Gemeinden des österreichischen Kaiserstaates. Wien, 1829, J. G. Heubner, VI+238 p. Német nyelven. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányos gerinccel, foltos lapokkal.
[Zschokke, Johann Heinrich Daniel (1771-1848)]: Áhítatosság' óráji a' valódi kereszténységnek és a' házi isteni tiszteletnek előmozdítására. 7. rész. Buda, 1850., M. Kir. Universitas betüivel, 666+2 p. Korabeli kopott kartonált papírkötés.
[Zschokke, Johann Heinrich Daniel (1771-1848)]: Áhítatosság' óráji a' valódi kereszténységnek és a' házi isteni tiszteletnek előmozdítására. 4. rész. Buda, 1829., M. Kir. Universitas betüivel, 658+2 p. Korabeli kopott kartonált papírkötés.
Sz. Bészler Anna-Székely András: Krisztus legendák. I-II. köt. Debrecen, 1925, Debrecen Sz. Kir. Város és Tisztántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalatának "Méliusz" Könyvkereskedése, 124+4; 140+4 p. Kiadói papírkötés. Az egyik szerző, Székely András által dedikált.
William Ferenc Mihály: Máriának, Jézus Anyjának élete. Ford.: Kóta Zoltán. Márton Lajos festőművész fejléceivel. Bp., 1944, Fordítói kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés. A fordító által dedikált.