Ravasz László: Legyen világosság I.. Beszédek, írások. Bp, én., Franklin-Társulat. Aranyozott egészvászon kötésben, kissé meglazult kötéssel, de egyébként jó állapotban.
Engelbert Klüpfel (1733-1811): Institutiones Theologiae Dogmaticae in Usum Auditorum Tertiis Curis Emendatiores. Pars I. Vienna, 1807, J. G. Binz, 24+463 p. Latin nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötés.
Auswahl vorzüglicher Predigten auf alle Sonn- und Feiertage des Jahres, wie auch bei verschiedenen Gelegenheiten und der heiligen Fastenzeit von einer Gesellschaft katholischer Geistlicher. Dritter Band, drei Hefte. München-Passau-Regensburg, 1830, J. M. Daisenberger, 328+336 p. Német nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötés, foltos lapokkal.
Czaich Árpád Gilbert-Fráter Aladár: X. Pius pápa életének és uralkodásának története napjainkig. Bp., 1907, Athenaeum. Egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói festett egészvászon kötés, kissé foltos elülső kötéstáblával, a borítón kis kopásnyomokkal.
1964 Alfa és Omega I-II., IV. köt. I. köt.: Atyam Fiu, Szentlélek. II. köt.: Kövessük őt! IV. köt.: Függelék. Összeáll. és regisztrálta: Balog Miklós. Magánhasználatra szánt kézirat. 1964. Gépelt oldalak, 1+III, V-XLII+1+602; 1+XXXVIII+578;1+XXI+621 p. Egészvászon-kötésekben, kissé kopottas borítókkal.
1865 Religio. Kath. egyházi s irodalmi folyóirat. 1865., Első félév, 1-50. sz. és második félév, 1-52. sz. Teljes évfolyam, 1865. jan. 4.-jun. 28., júl. 1.-dec. 30. Szerk.: Palásthy Pál. Pest, 1865, Kocsi Sándor, 4+408; 4+414 p. A számok egy részének címlapján adóbélyegzésekkel. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, egy-két foltos lappal.