Foto

Zahl der Lose: 411

1966 Vádoljuk az imperializmust! Fiatalok tiltakozó tüntetése az amerikai követség előtt, táblára kasírozott, feliratozott fotó, egyik szélén gyűrődésekkel, 39×49 cm
12636.

1966 "Vádoljuk az imperializmust!" Fiatalok tiltakozó tüntetése az amerikai követség előtt, táblára kasírozott, feliratozott fotó, egyik szélén gyűrődésekkel, 39×49 cm

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1896 Kossuth emlékmű szoborterve, 22,5x16,3 cm, karton 31x24,8 cm
12637.

Rufpreis:
1 600 HUF
11
9 db kommunista politikusokat ábrázoló fotó (Kádár, Maróti, Lázár), 12×9 és 28×20 cm közötti méretekben
12638.

Rufpreis:
1 200 HUF
1907 Régi tricikli, keményhátú fotó Békei budapesti műterméből, felületén kis kopásnyomok, 16,5×10,5 cm
12639.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
1975 Nagy Feró énekes extázisban, feltehetően Vető János fotója, jó állapotban, 13×9 cm
12640.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1895 Péterfi József kassai (Felvidék) jogakadémiai titkár, később igazgató, könyvtárigazgató, a felvidéki magyar emlékek gondozójának fiatalkori fényképe Skalnik és Fia kassai műterméből, hátoldalon feliratozva, szép állapotban, 10,5×6,5 cm
12641.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kő Pál (1941-2020) szobrászművész alkotásairól készült fotók, 16 db fotó, 9,5×6,5 és 4,5×12 cm közötti méretekben
12642.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1930-1940 marosnémethi és nádaskai Edelsheim-Gyulai Ilona (1918-2013), a fotó egyik sarkán hiánnyal, a hátoldalon feliratozva, 18x13 cm + Horthy Miklós (1868-1957) kormányzó beszédet mond egy ünnepségen, 11x8 cm
12643.

Rufpreis:
2 000 HUF
14
cca 1870 Kossuth Lajos (1802-1894) portréja, keményhátú fotó, a felületén kis sérüléssel, kis hiánnyal, egyébként jó állapotban, 10,5x6,5 cm
12644.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1960 Törőcsik Mari, sajtófotó, kis szakadással, 13x16 cm
12645.

Rufpreis:
2 000 HUF
1948 Fabian Flynn (1919-1997) katolikus pap látogatása az amerikai katolikus segélyszolgálat (National Catholic Welfare Conference, War Relief Services) alkalmazottjaként Magyarországon, II. világháború utáni segélyszállítmány kapcsán. Flynn és magyar munkatársai, segítői szemlét tartanak a raktárban, Budapest belvárosában, a Kárpátia udvar pincéjében. Salvator nővérek egy tagja, egy feltehetően magyar pap, civilek, katonák (?) és a segélyszállítmány (ruházat, lábbeli) a felvételeken. Össz. 4 db vintage fotó: ebből 2 db Orelly műterméből, hátoldalán pecséttel jelzett és sérült, 17,5x24 cm; 2 db jelzés nélküli fotólap, jó állapotban, 13,5x8,5 cm. / 1948 Fabian Flynn (1919-1997) catholic priest visits Hungary as member of National Catholic Welfare Conference, War Relief Services. Total of 4 pcs of vintage photos showing him and his colleagues in the centre of Budapest, in the cellar of Kárpátia-udvar (yard), which was the warehouse. 2 photos from the studio of Orelly, with the stamp of the studio, with some damage, 17x5x24 cm. 2 photocards in godd condition, 13,5x8,5 cm.
12646.

Rufpreis:
5 000 HUF
A mezőtúri Badar Balázs fazekas család fotóalbumából 21 db vintage fotó, amelyek eltérő időpontokban készültek, 4,5x6 cm és 9x14 cm között
12647.

Rufpreis:
2 400 HUF
23

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF