10047. 389. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Csoportkép, akvarell, papír, jelzett, jobb szélén sérült, 41x60 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit