10382.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Farkas Sarolta 2013 jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon. 30x30 cm