10481.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Akt tájban. Olaj, farost. Javított. Fa keretben, 26×39,5 cm.