10479.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
Olvashatatlan monogrammal: Pipázó férfi, 1915. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Lapon kisebb foltokkal, sarkaiban sérült. Hátoldalán MNG 135/982 sz. bírálati címkével. 43,5x32,5 cm