10447.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
Sánta István (1957-): Budapest. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. Üvegezett fa keretben, 5×6,5 cm