11801. 389. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 000 HUF
0 HUF
2 db régi szemüveg, az egyik hiányos, a másiknak a szára sérült, kopott tokokban, h: 10 cm és 11 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras