11868. 389. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 800 HUF
0 HUF
Zirner Zsigmond és Társa ékszerész Budapest Váci utca régi ékszeres doboz, jelzett, sérülésekkel, 4×4,5×3 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras