Keramiken Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2340379
11000
389
Art-ceramics
Fábián Zója (1949-2004): Lányka. Mázas kerámia. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm 2340650
11001
389
Art-ceramics
Gorka Géza iparművészeti vállalatos teáskanna. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. m: 9 cm, 20 cm széles, d: 12 cm 2338592
11002
389
24000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Tigriscsíkos váza, festett mázas kerámia, jelzett, száján és alján lepattanásokkal, m: 29 cm 2340279
11003
389
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka füles tálka, mázas kerámia, jelzett, sérült, 18x17,5 cm 2302901
11004
389
Art-ceramics
Gustav Fifka (1945-): St Hubertus, a vadászok védőszentje. Mázas kerámia fali kép. Kézzel festett, jelzett, tanusítvánnyal, díszcsomagolásban. d: 38 cm / Gustav Fifka Czech art ceramics. Hand painted, signed, d: 38 cm 2336486
11005
389
Art-ceramics
Karda Imre kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, kis lepattanással 34 cm 2319850
11006
389
50000
Art-ceramics
Kovács Margit (1902-1977): Lány, kendővel. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 12,5 cm / Girl with a scarf. Painted ceramic in good condition
2335351
11007
389
Art-ceramics
Kun Gazda Karcag kerámia kis Miska-kancsó 14,5 cm 2340651
11008
389
Art-ceramics
Oláh Sándor (1907-1983):Női akt. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:28 cm 2340356
11009
389
Art-ceramics
Orbán Antal (1887-1940): Kerámia krisztus fej, lepattanással, 22x16 cm 2342485
11010
389
Art-ceramics
Tóth Valéria (1943- ): Anya gyermekével, terrakotta, jelzett, apró kopásokkal, m: 32 cm 1900796
11011
389
14000
Art-ceramics
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF