https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 235
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1966194
18524
390
0
800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Pihál György: Tollhegyen. Dedikált. Bp., 1999. Amfipressz. Kiadói papírborítékban
Das Lot is nicht erreichbar
1962485
18525
390
0
800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Maxim Gorkij: Az emberek közt. Fordította: Havas András Károly. Bp.,[1927],Népszava. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval és gerinccel, kissé foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1932052
18526
390
0
1000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Divéky József fametszetű illusztrációival. Bp., 1943, Biró Miklós Nyomda, 1 t.+188+4 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító szakadt, javított. Számozott (1000/607.) példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1952103
18527
390
0
1000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
William Shakespeare: A makrancos hölgy. Shakespeare összes színművei. XI. Vígjátékok V. Fordította: Lévay József. Bevezetéssel, és jegyzetekkel ellátta: Heinrich Gusztáv. Bp.,1914, Franklin, 185 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopásnyomokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2001989
18528
390
0
1800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Magyar Lexikon. XV. kötet. Sopronya-Vezér. Bp.,1884, Gerő Lajos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2019186
18529
390
0
1800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Gyarmathi Balassa Bálintnak Thirsisinek Angelikával, Slyvanusnak Galatheával való szerelmekrül szép magyar comoedia. Bp., 1960, Akadémiai kiadó. Kiadói bordázott gerincű félbőr-kötésben, kis kopásnyomokkal. Megjelent 3600 példányban. 1962490
18530
390
0
800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
John Galsworthy: Testvériség. Fordította: Bartos Zoltán. Bp, 1924, Népszava. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1950615
18531
390
0
2800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Bárány Tamás: Szélcsend. A borító Janovits István grafikusművész munkája. Bp.,(1943), Bersenyi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Ritka.
Das Lot is nicht erreichbar
1988022
18532
390
0
1800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Vörösmarty Mihály minden munkái VI. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Pest, 1863, Ráth Mór, (Emich Gusztáv-ny.), 295 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
2192264
18533
390
0
1600
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Deák Ferenc: Betű és rajz. 1988, Bukarest, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2133477
18534
390
0
800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Garai Gábor: Elégiák évada. Bp., 1974., Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. A szerző által dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
2211028
18535
390
0
800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Márk vitéz. Román népballadák. Szerk.: Faragó József. Kiss Jenő fordítása. Bukarest, 1974, Kriterion. Egészvászon-kötés, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse