17896.
390. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Biró Miklós (1886-1944, nyomdász): Nyomdászati lexikon. Bp., 1936, Biró Miklós. Kiadói egészvászon kötésben, kopásokkal.