18501.
390. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
François Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp., 1944, Officina. Tizenegyedik kiadás. Félvászon-kötés, kopott borítóval.