17892.
390. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Magyar Irások. Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Regényes korrajz Kisfaludy Sándor életéből. Bp., én., Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas állapotban, gerince megfakult.