17970.
390. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Szilvási Lajos: Ott fen a hegyen. A szerző, Szilvási Lajos (1932-1996.) Bp., 1967, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.