16626.
390. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
1941 Szépművészet. II. évf. 1-10 sz. Szerk.: Mariay Ödön. Közte szakadt borítókkal, és a 4. sz. sérült, 7. sz. borítója leszakadt. 2 szám hiányzik.