Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2270753
16617
390
Books: Architecture, Art
2345447
16618
390
Books: Architecture, Art
Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2345504
16619
390
Books: Architecture, Art
Balázs-Arth Valéria: Délvidéki magyar képzőművészeti lexikon. Budapest, 2007, Timpf. 672p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, előzéklapon ajándékozási sorokkal.
2345421
16620
390
Books: Architecture, Art
Borsos Miklós üzenete 77 képben. Kratochwill Mimi művészettörténész bevezető tanulmányával. Borsosné Kéry Ilona utószavával. Bp., 1994, Dunakönyv. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2176720
16621
390
Books: Architecture, Art
Desmond Morris: A csupasz nő. Tanulmány a női testről. Eifert János fotóival. Ajándékozói bejegyzéssel. Bp, 2007, Dialóg Campus Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói védőborítóban, szép állapotban. 2253702
16622
390
Books: Architecture, Art
Egry József arcképe. Egry József írásai. Írások Egry Józsefről. Vál. és szerk.: Fodor András. A képeket vál. és a jegyzeteket összeáll.: Szabó Júlia. Bp., 1980, Magyar Helikon. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott nyl-kötés. Számozott (0194./1200) példány. 2231397
16623
390
Books: Architecture, Art
2176527
16624
390
Books: Architecture, Art
Gajdó-Korniss-Szegő: Színházkutatás - Nagymező utca 22-24. Bp, 1998, Thália Színház. Kiadói papírkötésben, szép állapotban, számozott példány: 74 2193420
16625
390
Books: Architecture, Art
2323788
16626
390
Books: Architecture, Art
1941 Szépművészet. II. évf. 1-10 sz. Szerk.: Mariay Ödön. Közte szakadt borítókkal, és a 4. sz. sérült, 7. sz. borítója leszakadt. 2 szám hiányzik.
1849832
16627
390
3200
Books: Architecture, Art
Zichy Mihály által illusztrált könyv:
Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóval, jó állapotban.
2294775
16628
390
Books: Architecture, Art
Hellmuth Bruckhart: Aktfotografie. Halle, 1958. Kiadói vászonkötésben, megviselt papírborítóval Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF