16653.
390. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Siegbert Hummel: Die Lamaistische Kunst in der Umwelt von Tibet. Leipzig,1955,Otto Harrassowitz. Német nyelven. Fekete-fehér és 3 színes képpel, és egy kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kopott, javított papír védőborítóban.