Trianon. 1920. A történelem tanúi. Jegyzeteket írta, és a forrásokat vál.: Prantner Zoltán. Kortárs szemmel-sorozat. Kisújszállás,2012, Szalay. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
A magyar történelem képes atlasza. Képes ismerkedés a magyarság történetével. Tudorka Atlaszok. Debrecen,2004,Graph-Art Stúdió Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
Görgei Artúr: Gazdátlan levelek. Olcsó Könyvtár 1641-1642. Bp.,1911, Lampel R., (Wodianer F. és Fiai), 58+1 p. Kiadói papírkötés, a borító szakadt, a hátsó borító levált, a kötés nagyrészt szétvált.
Erdélyi István, Sugár Lajos: Ázsiai lovas nomádok. Régészeti expedíciók Mongóliában. Bp., 1982., Gondolat. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
Szuhay-Havas Ervin: Kék szürke tragédia. Az amerikai polgárháború története. Bp.,1966, Gondolat. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Mesterházy Károly: Nemzetségi szervezet és az osztályviszonyok kialakulása a honfoglaló magyarságnál. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.