Hegedüs Loránt: Kossuth Lajos, legendák hőse. Bp.,1941, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt.,316+2 p. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.