800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Gyimesi György: Emlékezetes vadászatok. Pozsony, 1977, Madách.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopottas papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.