Tartalékos tisztek kézikönyve. I. rész. Összeáll.: Molnár József. Bp.,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/390/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~1000005/Tartalekos-tisztek-kezikonyve-I-resz-Osszeall-Molnar-Jozsef-Bp-en-Magyar-Honvedel~II2352511
2352511
16576
390
Books: Military
Beschreibung: Tartalékos tisztek kézikönyve. I. rész. Összeáll.: Molnár József. Bp.,én., Magyar Honvédelmi Sportszövetség Országos Elnöksége Tartalékos Tiszti Tagozat. Kiadói egészvászon-kötés.
: hsz