12559.
390. Gelaufene Fernauktion
Foto
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Barta Ferenc (?-): Cseppek. Vintage fotóművészeti alkotás, papír, hátoldalán jelzett. Szélein kissé sérült. 24x30 cm