85 000 HUF
225,46 EUR, 242,86 USD
Somogyi-Soma László (1927-2004): Aranylány. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a festő a Rudnay Gyula Teremben, 1986-ban Egerben rendezett egyéni kiállításán. Fa keretben, 30×30 cm