10449.
390. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Jelzés nélkül: A Fogaskerekű a Budai-hegyekben. Színezett rézkarc, papír, foltos. Lap bal sarkaiban sérült. 34x27 cm